Funkcja strony A. Informacyjna B. Integrująca środowisko C. Sprawozdawcza

K1: Opis naszej witryny

Funkcja strony

Nasza szkoła posiada witrynę opartą na aplikacji Generator WWW, zarządzaną przez firmę Librus.

Aplikacja pozwala w szybki i prosty sposób tworzyć stronę internetową placówki. Generator zapewnia skuteczne administrowanie stroną, tak aby była ona zawsze aktualna.

Wysokie bezpieczeństwo witryny dzięki Generatorowi i strukturze stron nie zawierających komponentów podatnych na włamanie, zapewnia praktycznie zerowe ryzyko włamania i utracenia danych.

Zawartość merytoryczna naszej strony jest podzielona na informacje dla uczniów, nauczycieli i rodziców.

Informacje aktualizowane są na bieżąco przez uczniów, nauczycieli i administratora strony.

Strona pełni przede wszystkim trzy funkcje - informacyjną, integrującą środowisko oraz sprawozdawczą.

Angielska wersja została opracowana na potrzeby projektów zagranicznych.