Sobota 05.12.2020

Zarządzanie informatyzacją pracy naszej szkoły w sekretariacie Zarządzanie informatyzacją procesu dydaktycznego Zarządzanie informatyzacją pracy nauczycieli

K4:Informatyzacja pracy szkoły

Zarządzanie informatyzacją pracy naszej szkoły w sekretariacie

Zarządzanie informatyzacją pracy naszej szkoły w sekretariacie jako centrum administracyjnym szkoły polega na odpowiednim przygotowaniu komputerów i urządzeń peryferyjnych do pracy w sieci, pracy z oprogramowaniem Optivum firmy Vulcan (Sigma, Kadry, Arkusz Organizacjny, Plan Lekcji), prowadzeniem naboru elektronicznego uczniów do szkoły.

Komputery administracyjne są zabezpieczone hasłami przed dostępem osób nieuprawnionych.

Ucznowie przeprowadzili wywiad z pracownikami sekretariatu nt. ich pracy i korzyści wynikających z informatyzacji szkoły.