Poniedziałek 26.10.2020

INFORMACJE DLA RODZICÓW

-------

GŁOSUJ NA PROJEKT CYFOWEGO LABORATORIUM JĘZYKOWEGO

Prosimy o Państwa głosy - każdy Rybniczanin, nawet ten nowonarodzony, może głosować na projekty (lokalny oraz ogólnomiejski) w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Rybnika 2021.

Wychowawczynie, za Państwa zgodą (prosimy o wyrażenie jej na piśmie w przedszkolu), chcą zagłosować wraz z dziećmi na terenie przedszkola, po to, by uczyć je bycia odpowiedzialnym i aktywnym społecznie już od najmłodszych lat.

RODZINNY KONKURS - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

__________________________________________________

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka - 20 września - składamy naszym wychowankom najserdeczniejsze życzenia! Tradycyjnie już świętować będziemy ten dzień uroczystym pasowaniem naszych 3-4-5-i 6-latków na pełnoprawnych PRZEDSZKOLAKÓW.

Pasowanie odbędzie się w poniedziałek 21 września w każdej z grup - Misiach, Tygryskach, Sówkach oraz Kangurkach.

___________________________________________________

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZERWY WAKACYJNEJ W 2021 R.

Dyrektor ZSzP nr 2 informuje, że w roku szkolnym 2020/2021 w miesiącach letnich lipiec-sierpień utrzymana zostaje zasada organizacji pracy przedszkoli bez tzw. dyżurów wakacyjnych. Dzieci mają możliwość uczęszczania wyłącznie do swojego przedszkola, które pracuje przez 6 tygodni, określając z wyprzedzeniem zaplanowane 2 tygodnie przerwy.

Nasze przedszkole będzie nieczynne

w okresie od 19 lipca do 1 sierpnia 2021 r.

ZEBRANIA GRUPOWE RODZICÓW

Wychowawcy grup zapraszają na spotkania 21 września 2020 r. (poniedziałek) wg harmonogramu:

Grupa

Nauczyciel

godzina

Misie

p. Beata Podleśny

16.00

Tygryski

p. Monika Zamelczyk

16.30

Sówki

p. Dagmara Jaskóła

17.00

Kangurki

p. Alina Mida

parafia

16.00

21 września 2020 r. (poniedziałek) – świetlica, godz. 17.30, spotkanie Zgromadzenia Rady Rodziców (po 1 przedstawicielu z każdej grupy/klasy) z dyrektorem Zespołu

ZEBRANIE RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Zapraszamy Rodziców dzieci przedszkolnych we wtorek, 25 sierpnia br., na zebranie organizacyjne rozpoczynające rok szkolny 2020/2021.

Z uwagi na konieczność zachowania reżimu sanitarnego, w tym ograniczoną liczbę miejsc, zebranie odbędzie się w na sali gimnastycznej w ZSzP nr 2  w dwóch turach:

godz. 16.00 – Rodzice dzieci 5- i 6-letnich,

godz. 17.15 – Rodzice dzieci 3- i 4-letnich.

Na zebranie może przybyć jeden rodzic bez dziecka. Proszę pamiętać o konieczności zasłonienia ust i nosa, dezynfekcji rąk przy wejściu oraz przyniesieniu ze sobą własnego długopisu.

Dziękuję za wyrozumiałość,

Ewa Florczyk,

Dyrektor ZSP nr 2 w Rybniku

ZMIANA OPŁATY ZA KORZYSTANIE Z WYŻYWIENIA

OGŁOSZENIE

Dyrektor  Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 im. Janusza Korczaka w Rybniku informuje, że w związku ze wzrostem cen produktów żywnościowych następuje od 1 sierpnia 2020 r. zmiana wysokości opłaty za korzystanie z wyżywienia w stołówce naszej placówki:

1) Opłata za korzystanie z posiłków przez dzieci w przedszkolu wynosi 7,00 zł, tj.:

a) śniadanie – 2,00 zł,

b) obiad – 3,50 zł,

c) podwieczorek – 1,50 zł.

2) Opłata za korzystanie z posiłków przez uczniów w szkole wynosi  4,50 zł za jeden obiad.

Ewa Florczyk

Dyrektor ZSP nr 2 w Rybniku