Sobota 05.12.2020

klasa 6 a klasa 6 b klasa 6a 2012/2013 klasa 6b 2012/2013 klasa 6c 2012/2013 klasa 6a 2011/2012 klasa 6b 2011/2012

Archiwum klasy VI 2011-2014

klasa 6 a

WITAMY W NASZEJ KLASIE!

KLASA  6A

WYCHOWAWCA KLASY :  ILONA ZIENTEK

SAMORZĄD KLASOWY:

PRZEWODNICZĄCY KLASY: JAKUB JURCZYK

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO: EMILIA OGÓRCZYK

Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO: STANISŁAW PASZEK

WITAMY W KL. 6

PRZED NAMI OSTATNI ROK NAUKI W SZKOLE. CHCEMY GO SPĘDZIĆ MIŁO, ŚMIESZNIE I RAZEM. NIESTETY PODCZAS NA KONIEC 5 KLASY POŻEGNALIŚMY NASZĄ KOCHANĄ KOLEŻANKĘ WERONIKĘ. TĘSKNIMY ZA NIĄ BARDZO. OD WRZEŚNIA ZORGANIZAOWALIŚMY DUŻO CIEKAWYCH IMPREZ TAKICH JAK: DZIEŃ CHŁOPCA, MIKOŁAJKI, WIGILIJKĘ, DZIEŃ KOBIET. PODCZAS ICH TRWANIA OTRZYMALIŚMY WIELE PREZENTÓW I UPOMINKÓW, KTÓRE BĘDZIEMY JUŻ ZA NIEDŁUGO WSPOMINAĆ Z ŁEZKĄ W OKU. W PAŹDZIERNIKU ODBYŁA SIĘ WYCIECZKA DO PLANETARIUM W CHORZOWIE. BYŁO SUPER!!! MOGLIŚMY PODZIWOAĆ NIEBO, GWIAZDY, ZROZUMIEĆ JAK DZIAŁA NASZ UKŁAD SŁONECZNY. PRZED NAMI TRUDNY CZAS, BOWIEM JUŻ ZA PARĘ TYGODNI PISZEMY SPRAWDZIAŃ PO KLASIE 6. STRASZNIE SIĘ DENERWUJEMY! ALE PO SPRAWDZIANIE CZAS BĘDZIE SZYBKO UCIEKAŁ. W MAJU CZEKA NAS WYCIECZKA DO WARSZAWY . JUŻ DZIŚ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ ! A POTEM ...... ZAKOŃCZENIE ROKU I POŻEGNANIE!!

Wycieczka dwudniowa do Bochniyes

W dniach 28.05 - 29.05 2012 odbyła się wycieczka do

Bochni. Pojechaliśmy wraz z klasą III c. Było super!!!! Możemy polecić tak ciekawą i interesującą wyprawę. Zwiedziliśmy ogród doświadczeń w Krakowie oraz Borków ( w drodze powrotnej). Największą atrakcją było zwiedzanie kopalni soli w Bochni. Już czekając na zjazd byliśmy pod ekscytowani bo czekał nas zjazd szolą. Dużą atrakcją była podróż kolejką oraz przejazd łódkami. Jednak najbardziej zaskoczyło nas boisko i to, że mogliśmy pod ziemią grać w piłkę nożną!!!!

W dniach 28 - 29 maj odbyła się wycieczka do Kopalni Soli w Bochni. Wycieczka była bardzo udana, co widać na zdjęciach w albumach fortograficznych:

Kochani!

Do tej pory nasza klasa zorganizowała wiele imprez klasowych. Odbyły się już dwie dyskoteki klasowe  ! Było super! Wszyscy bawili się znakomicie. Zorganizowaliśmy również mikołajki klasowe oraz wigilijkę. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji naszych imprez. W najbliższym czasie czeka nas wielki bal karnawałowy!!!! Mam nadzieję, że się wszyscy przebierzemy w ciekawe stroje! wink

W roku szkolnym 2012/2013 cała klasa brała udział w Innowacji Pedagogicznej " Eko - Aktywni". W ramach spotkań dowiedzieliśmy się o ekologii na naszym terenie, braliśmy udział w akcji " Sprzątanie świata ". Przygotowaliśmy Dzień Ziemi, gdzie obok akademii zorganizowaliśmy szkolny happening ulicani Niewiadomia. Braliśmy udział w super dyskotece ekologicznej, zabawa była super, stroje ekologicxne jeszcze lepsze! Na koniec roku uczestniczyliśmy w Dniach Rybnika w Korowodzie Dzielnic. Innowacja była po prostu ekstra.