Środa 22.05.2019

2018/2019 ARCHIWUM 2017 / 2018 ARCHIWUM 2016 / 2017 ARCHIWUM 2012-2016

Wycieczka wszystkich grup do Warowni Pszczyńskich Rycerzy

2 kwietnia

Światowy Dzień Książki dla Dzieci - wyjście do niewiadomskiej filii Biblioteki Miejskiej

22 marca

Udział Tygrysków i  Sówek w spektaklu "Pchła Szachrajka" w wykonaniu Teatru "Żelazny" z Katowic

21 marca

Powitanie wiosny

15 marca

Wizyta pani doktor stomatolog Katarzyny Sporysz

14 marca

Gratulujemy Szymonowi wyróżnienia w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym!!!

11 marca

Wręczenie dzieciom zabawek zakupionych przez rodziców za pieniądze z Kiermaszu Świątecznego

30 stycznia

Dzień Babci i Dziadka u Tygrysków

29 stycznia

Dzień Babci i Dziadka u Sówek

28 stycznia

Dzień Babci i Dziadka u Kangurków

18 stycznia

Dzień Babci i Dziadka u Misiów

15-24 stycznia

Przygotowanie niespodzianek dla Babć i Dziadków - warsztaty plastyczne zorganizowane przez Stowarzyszenie 17tka, a finansowane ze środków projektu reWita oraz funduszu Rady Rodziców. Gorąco dziękujemy za zaangażowanie Pani Katarzynie Rząsa oraz naszym rodzicom, Pani Barbarze Ziebura oraz Pani Mireli Gawarzewskiej.

9 stycznia

21 grudnia

Przedszkolne kolędowanie

20 grudnia

Rodzinna uroczystość - "Jasełka" u Mądrych Sówek

14 grudnia

Rodzinna uroczystość - "Jasełka" u Małych Misiów

8 grudnia

Jarmark Bożonarodzeniowy

Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie rękodzieła oraz za zakupy na kiermaszu! Za szczególne zaangażowanie w te działania dziękujemy paniom Barbarze Ziebura oraz Mireli Gawarzewskiej.

Zysk z kiermaszu wyniósł 857 zł. Część odób można zakupić jeszcze w przedszkolu - zapraszamy!

6 grudnia

"Mikołaju, Mikołaju, na Ciebie czekamy i przez zamarznięte okno ciągle wyglądamy..."

Gorąco dziękujemy za wizytę Mikołajowi - panu Tadeuszowi Białousowi - oraz Stowrzyszeniu 17-tka - szczególnie Panu Prezesowi Grzegorzowi Głupczyk oraz Pani Katarzynie Rząsa. Impreza została zorganizowana w ramach projektu reWita.

Za przygotowanie paczek dla dzieci serdecznie dziękujemy pomocnikom Św. Mikołaja - Pani Sabinie Tarabura oraz Pani intendent, Halinie Oszek.

Andrzejkowe wróżby

29 listopada

Realizacja akcji "WyRaźni na drodze" w grupie Tygryski

29 listopada

Teatrzyk "Bajka o Skarbniku w śląskiej kopalni" w wykonaniu teatru "Skarbki Śląska"

28 listopada

Zajęcia otwarte - przygotowanie ozdób na Kiermasz Bożonarodzeniowy

26 listopada

Wizyta dzielnicowych i maskotki Sznupka - pagadanka dotycząca bezpieczeństwa dzieci

26 listopada

Dzień Postaci z Bajek

25 października

Dzień Kundelka

9 października

Uroczyste otwarcie nowego oddziału przedszkolnego znajdującego się przy parafii Bożego Ciała i świętej Barbary

Zapraszamy - link do galerii

Wspólna inicjatywa, pragnienia tych najmłodszych i wielka potrzeba serca tych starszych, aby stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki rozwoju, stały się motorem działań wielkiego przedsięwzięcia.

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Rybniku - Niewiadomiu może pochwalić się nowym oddziałem przedszkolnym. Zaprojektowane i stworzone według najlepszych standardów wnętrza oddano do użytku szczęśliwych dzieci i ich rodziców. Ciesząc się wspólnie z najmłodszymi na uroczyste otwarcie przybył pan prezydent Piotr Kuczera, przedstawiciele miasta i wydziału edukacji. Jako, że na potrzeby oddziału zostały zaadoptowane przykościelne sale z wielką dumą z wizytą u przedszkolaków pojawił się proboszcz tutejszej parafii, ksiądz Grzegorz Wiśniewski oraz ksiądz biskup Adam Wodarczyk.

Dzieci powitały oficjeli wierszem i piosenką. Następnie nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi.

Uśmiech dzieci oraz ich niczym nieskrępowana swoboda były najlepszym dowodem na to, że warto było podjąć trud, bo „Kiedy śmieje się dziecko- śmieje się cały świat!”

Gorąco dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości: p. S. Tarabura, p. M. Bujak oraz p. B. Ziebura za uszycie misiów - upominków dla przyjaciół naszego przedszkola :)

3 października

Wycieczka Tygrysków i Sówek do TZR na musical "Co w trawie piszczy?"

28 września, 3 października

"Przeprowadzka"

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przeprowadzenie i urządzenie Misiów w ich nowym przedszkolu! Szczególnie dziękujemy rodzicom dzieci (Misiów i nie tylko), naszym pracownikom i ich mężom, a także p. Mariuszowi Wiśniewskiemu!

28 września

Dzień Chłopaka w przedszkolu