Projekt "Z matematyką na ty"

Nawigacja

Sobota 05.12.2020

Nawigacja

Konkursy

Konkursy dla klas I-III

Rok szkolny 2017/2018  

 

Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (II półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Kaja Biskupek z kl. I a
  • klasy drugie     - Sandra Skołudzka z kl. II a
  • klasy trzecie     - Wiktoria Goc z kl. III a

Szkolny konkurs "Omnibus" 

W czerwcu 2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs "Omnibus". Uczestniczyli w nim uczniowie klas drugich i trzecich.

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Maksymilian Strach z kl. III c
  • II miejsce  - Hanna Haratyk z kl. III b
  • III miejsce - Emilia Uliczka z kl. III c

 Znalezione obrazy dla zapytania sudoku gifSzkolny konkurs "MINI-SUDOKU"

W maju 2018 r. odbył się szkolny konkurs "MINI-SUDOKU", w którym udział wzięli uczniowie klas I-II.

Oto wyniki konkursu:

  • I miejsce   -  Zofia Boczkowska z kl. II a
  • II miejsce  - Kaja Biskupek z kl. I a        
  • III miejsce - Roksana Rycman z kl. I a
  •                       Filip Drobot z kl. II a

 

Szkolny Konkurs Matematyczny

W lutym 2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich.

Oto wyniki konkursu:

  • I miejsce   -  Magdalena Siedlaczek z kl. III b
  • II miejsce  - Adam Kmieciak z kl. III c        
  • III miejsce - Oliwia Ziebura z kl. III b

 

Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (I półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Milena Włodarczyk z kl. I a
  • klasy drugie     - Paulina Syrek z kl. II a
  • klasy trzecie     - Milena Paszenda z kl. III b

Szkolny Konkurs Recytatorski

W I półroczu odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem: "Jesień w poezji dziecięcej". Brali w nim udział uczniowie klas I-III.

Zwycięzcy konkursu: 

1) w kategorii klas pierwszych:

  • I miejsce    -  Milena Firlej z kl. I a
  • II miejsce   - Kaja Biskupek z kl. I a
  • III miejsce  - Milena Włodarczyk z kl. I a

 

2) w kategorii klas drugich:

  • I miejsce    -  Zofia Boczkowska z kl. II a
  • II miejsce   -  Zuzanna Czubak  z kl. II a
  • III miejsce  -  Filip Drobot z kl. II a

 

3) w kategorii klas trzecich:

  • I miejsce    -  Aleksandra Wolanin z kl. III a
  • II miejsce   -  Roksana Konkol z kl. III a
  •                        Jakub Miera z kl. III c
  • III miejsce  -  Dominika Worek z kl. III b

 Szkolny Konkurs Ortograficzny

W grudniu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Wzięli w nim udział uczniowie z klas drugich i trzecich. 

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce    - Zuzanna Gaszka z kl. III a
  • II miejsce   - Jakub Miera z kl. III c
  • III miejsce - Magdalena Siedlaczek z kl. III b
  •                       Emilia Uliczka z kl. III c

 

Rok szkolny 2016/2017  

 

Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (II półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Zofia Boczkowska z kl. I a
  • klasy drugie     - Laura Stuka z kl. II b
  • klasy trzecie     - Milena Herok z kl. III b

 Konkurs "Omnibus" 

W czerwcu 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs "Omnibus". Uczestniczyli w nim uczniowie klas drugich i trzecich.

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Kinga Raszczyk z kl. III a
  • II miejsce  - Hanna Haratyk z kl. II b
  • III miejsce - Filip Okrzesik z kl. III b

 Stypendiada Wczesnoszkolna

W tym roku szkolnym nasi trzecioklasiści: Kinga Raszczyk, Zuzanna Jędrzejewska i Filip Okrzesik zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego "Abecadło" i otrzymali tytuł "Orłów czytelniczych". Konkurs ten jest jednym z czterech konkursów organizowanych w ramach Ogólnopolskiego Projektu Sypendialnego - Stypendiada Wczesnoszkolna.

Gratulacje dla Kingi, Zuzi i Filipa za osiągnięcie znakomitych wyników w konkursie!

Szkolny Konkurs Matematyczny

W lutym 2017 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich.

Oto wyniki konkursu:

  • I miejsce   -  Filip Okrzesik z kl. III b
  • II miejsce  - Kuba Folwarczny z kl. III b        
  • II miejsce  - Gracjan Parzyszek z kl. III c
  • III miejsce - Miłosz Górecki z kl. III a

Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (I półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Karolina Mroczek z kl. I a
  • klasy drugie     - Wiktoria Olszewska z kl. II b
  • klasy trzecie     - Alicja Szulik z kl. III a  

Szkolny Konkurs Ortograficzny

W I półroczu w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Wzięli w nim udział uczniowie z klas drugich i trzecich. 

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Emilia Hanak z kl. III c
  • II miejsce  - Zuzanna Jędrzejewska z kl. III b
  • III miejsce - Kinga Raszczyk z kl. III a

Szkolny Konkurs Recytatorski 

Tegoroczny Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III odbył się pod hasłem: "Jesień gra na skrzypkach".

Zwycięzcy konkursu: 

1) w kategorii klas pierwszych:

  • I miejsce    -  Karolina Mroczek z kl. I a
  • II miejsce   - Paulina Syrek z kl. I a
  • III miejsce  - Vanessa Wieczorek z kl. I a

 

2) w kategorii klas drugich:

  • I miejsce    -  Roksana Konkol z kl. II a
  • II miejsce   -  Zofia Smołka  z kl. II d
  • III miejsce  -  Paulina Krakowczyk z kl. II b

 

3) w kategorii klas trzecich:

  • I miejsce    -  Natalia Jarzombek z kl. III c
  • II miejsce   -  Agata Glenc z kl. III a
  • III miejsce  -  Julia Postawka z kl. III b       

 

Rok szkolny 2015/2016  

 

Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (II półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Milena Paszenda z kl. I d
  • klasy drugie     - Milena Kłębek z kl. II c
  • klasy trzecie     - Wiktoria Maciejczyk z kl. III b   

 Konkurs "Omnibus" 

W czerwcu 2016 r. w naszej szkole odbył się konkurs "Omnibus". Uczestniczyli w nim uczniowie klas drugich i trzecich.

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce    - Kamil Charaba z kl. III b
  • II miejsce   - Kinga Raszczyk z kl. II a
  • III miejsce  - Aleksandra Wieczorek z kl. II b

"Kangur Matematyczny 2016"

W marcu 2016 roku w naszej szkole po raz kolejny odbył się konkurs "Kangur Matematyczny 2016". Jest to konkurs międzynarodowy, którego inicjatorem  jest stowarzyszenie „Kangourou Sans Fronti`eres” z siedzibą w Paryżu. Konkurs przeprowadzany jest jeden raz w roku jednocześnie we wszystkich uczestniczących w nim krajach. W Polsce głównym organizatorem Konkursu jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych z siedzibą w Toruniu.

Uczennica klasy II b Aleksandra Wieczorek zdobyłą wyróżnienie w kategorii "ŻACZEK".

Gratulacje dla Oli za osiągnięcie znakomitego wyniku w konkursie!

 Stypendiada Wczesnoszkolna

W tym roku szkolnym uczniowie klas II i III po raz kolejny uczestniczyli w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym - Stypendiada Wczesnoszkolna. W ramach tego projektu wzięli udział w konkursie czytelniczym „Abecadło” oraz matematycznym „Plus-Minus”

W marcu otrzymaliśmy wyniki Stypendiady Wczesnoszkolnej. Uczennica klasy IIa Kinga Raszczyk  została laureatką konkursu czytelniczego. Zajęła 3 miejsce i otrzymała tytuł "Orła Czytelniczego"

Gratulacje dla Julii za osiągnięcie wybitnego wyniku w konkursie!

Szkolny Konkurs Matematyczny

W lutym 2016 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich.

Oto wyniki konkursu:

  • I miejsce   -  Bartosz Knesz z kl. III b
  • II miejsce  - Kamil Charaba z kl. III b        
  • II miejsce  - Oskar Jędrzejewski z kl. III a                 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - "MAT 2016"

Dnia 13 stycznia 2016 r odbyła się XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły z klas II - VI. Oto najlepsze wyniki  uczniów klas II i III:

  • Filip Okrzesik z klasy II b - 23 miejsce w województwie
  • Gracjan Parzyszek z klasy II c - 27 miejsce w województwie
  • Barbara Sieńko z klasy III c - 32 miejsce w województwie
  • Bartosz Knesz z klasy III b - 32 miejsce w województwie

Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (I półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Wiktoria Goc z kl. I a
  • klasy drugie     - Julia Roszyk z kl. II a
  • klasy trzecie     - Wojciech Prefeta z kl. III b   

Szkolny Konkurs Recytatorski 

W dniu 27 listopada 2015 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I -III. W tym roku uczniowie prezentowali wiersze ośmieszające wady ludzi.

Zwycięzcy konkursu: 

1) w kategorii klas pierwszych:

  • I miejsce    -  Roksana Konkol z kl. I a
  • II miejsce   - Milena Paszenda z kl. I d
  • III miejsce  - Aleksandra Wolanin z kl. I a

 

2) w kategorii klas drugich:

  • I miejsce    -  Natalia Jarzombek z kl. II c
  • II miejsce   -  Paulina Kranc z kl. II c
  • III miejsce  -  Agata Glenc z kl. II a

 

3) w kategorii klas trzecich:

  • I miejsce    -  Seweryn Haratyk z kl. III b
  • II miejsce   -  Olivia Kitura z kl. III b
  • III miejsce  -  Barbara Sieńko z kl. III c       
  •              


Galeria zdjęć:  

 Szkolny Konkurs Ortograficzny

W listopadzie 2015 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Wzięli w nim udział uczniowie z klas drugich i trzecich. 

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Kamil Charaba z kl. III b
  • II miejsce  - Wiktoria Maciejczyk z kl. III b
  • III miejsce - Amelia Palacz z kl. III a

Rok szkolny 2014/2015  

 Konkurs "Omnibus" 

W czerwcu 2015 r. w naszej szkole odbył się konkurs "Omnibus". Uczestniczyli w nim uczniowie klas drugich i trzecich.

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce    - Kamil Mrazek z kl. III b
  • II miejsce   - Dawid Lorbiecki z kl. III a
  • III miejsce  - Alicja Korczyńska z kl. III a

Szkolny Konkurs Matematyczny

W lutym 2015 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich.

Oto wyniki konkursu:

  • I miejsce   - Gracjan Froncek z kl. III b
  • II miejsce  - Dawid Lorbiecki z kl. III a        
  •                   - Alicja Korczyńska z kl. III a
  •                    - Bartosz Mrozek z kl. III b                    

 Stypendiada Wczesnoszkolna

W tym roku szkolnym uczniowie klas II i III ponownie uczestniczyli w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym - Stypendiada Wczesnoszkolna. W ramach tego projektu wzięli udział w konkursie czytelniczym „Abecadło” oraz matematycznym „Plus-Minus”

W marcu otrzymaliśmy wyniki Stypendiady Wczesnoszkolnej. Uczeń klasy IIb Seweryn Haratyk został finalistą konkursu czytelniczego i otrzymał tytuł "Orła Czytelniczego"

Gratulacje dla Seweryna za osiągnięcie wybitnego wyniku w konkursie!

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - "MAT 2015"

Dnia 14 stycznia 2015 r odbyła się XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły z klas II - VI. Oto najlepsze wyniki  uczniów klas II i III:

  • Emilia Michta z klasy III b - 13 miejsce w województwie
  • Gracjan Froncek z klasy III b - 17 miejsce w województwie
  • Dawid Lorbiecki z klasy III a - 18 miejsce w województwie
  • Seweryn Haratyk klasy IIb - 19 miejsce w województwie
  • Oskar Jędrzejewski klasy IIa - 21 miejsce w województwie
  • Radosław Kantor z klasy IIb - 22 miejsce w województwie

Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (I półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze -  Maria Zapert z kl. I a
  • klasy drugie     - Oskar Łatka z kl. II a
  • klasy trzecie     - Łukasz Matuszczyk z kl. III b   

Szkolny Konkurs Ortograficzny

W I półroczu odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Wzięli w nim udział uczniowie z klas drugich i trzecich. 

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Nicole Lipka z kl. III b
  • II miejsce  - Marta Chechła z kl. III a
  • III miejsce - Kamil Mrazek z kl. III b

 Szkolny Konkurs Recytatorski

W grudnia 2014 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I -III. W tym roku uczniowie prezentowali wiersze o tematyce zimowej.

Zwycięzcy konkursu: 

1) w kategorii klas pierwszych:

  • I miejsce    - Agata Glenc z kl. I a
  • II miejsce   - Paweł Bezuch z kl. I b
  • III miejsce  - Natalia Jarzombek z kl. I c

 

2) w kategorii klas drugich:

  • I miejsce    -  Jacek Winkler z kl. II c
  • II miejsce   - Seweryn Haratyk z kl. II b
  • III miejsce  - Tobiasz Styperek z kl. II b

 

3) w kategorii klas trzecich:

  • I miejsce    -  Zofia Rożyk z kl. III a
  • II miejsce   - Kamil Mrazek z kl. III b
  • III miejsce  - Emilia Michta z kl. III b                      

 

Rok szkolny 2013/2014 

 Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (II półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze -  Barbara Sieńko z kl. I c
  • klasy drugie     - Emilia Michta z kl. II b
  • klasy trzecie     - Nikola Gruszka z kl. III a   

 Ogólnopolski Konkurs Humanistyczny "OMNIBUS"

Dnia 26 marca 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Humanistycznym "OMNIBUS". Klasy młodsze reprezentowały 4 uczennice klas trzecich i wszystkie zdobyły dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie.

Oto wyniki  uczennic klas III:

  • Weronika Kantor z klasy III b - 5 miejsce w województwie
  • Magdalena Seemann z klasy III a - 8 miejsce w województwie
  • Marlena Kaźmierczak z klasy III b - 8 miejsce w województwie
  • Karolina Konkol z klasy III a - 16 miejsce w województwie

 

Gratulacje dla Weroniki, Magdy, Marleny i Karoliny za osiągnięcie znakomitego wyniku w konkursie!

Stypendiada Wczesnoszkolna

W tym roku szkolnym uczniowie klas II i III uczestniczyli w Ogólnopolskim Projekcie Stypendialnym - Stypendiada Wczesnoszkolna. W ramach tego projektu wzięli udział w konkursie czytelniczym „I TY bądź czytelny!” oraz matematycznym „Plus-Minus”

W konkursie czytelniczym tematem przewodnim był „Brzechwa dzieciom”. Uczniowie klas drugich musieli wykazać się znajomością treści utworów: „Pchła Szachrajka” i „Pan Drops i jego trupa”, zaś uczniowie klas trzecich - "Szelmostwa lisa Witalisa” oraz „Opowiedział dzięcioł sowie”.

Konkurs matematyczny polegał na rozwiązywaniu zadań na dodawanie i odejmowanie:

● w klasie II - w zakresie 30,

● w klasie III - w zakresie 100.

W marcu otrzymaliśmy wyniki Stypendiady Wczesnoszkolnej. Uczeń klasy IIIa Przemysław Konkol został finalistą konkursu czytelniczego i otrzymał tytuł "Orła Czytelniczego"

Gratulacje dla Przemka za osiągnięcie wybitnego wyniku w konkursie!

 Szkolny Konkurs Matematyczny 

20 lutego 2014 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym udział wzięli uczniowie klas trzecich.

Oto wyniki konkursu:

  • I miejsce   - Weronika Kantor z kl. III b
  • II miejsce  - Dawid Kowalczyk z kl. III a
  • III miejsce - Szymon Koterzyna z kl. III b                    

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - "MAT 2014"

Dnia 15 stycznia 2014 r odbyła się XV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. Wzięło w niej udział ponad 8 tys. uczestników z całej Polski. W naszej szkole brało udział w tym konkursie 23 uczniów z klas II - VI. Oto najlepsze wyniki  uczniów klas II i III:

  • Magdalena Seemann z klasy III a - 16 miejsce w województwie
  • Fryderyk Cincio z klasy II b - 17 miejsce w województwie
  • Dawid Lorbiecki z klasy II a - 20 miejsce w województwie
  • Sebastian Szlachta klasy IIb - 20 miejsce w województwie

Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (I półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Kamil Charaba z kl. I b
  • klasy drugie     - Anna Kołodziej z kl. II a
  • klasy trzecie     - Marta Grzegorzewska z kl. III b    

Szkolny Konkurs Ortograficzny

W I półroczu odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Wzięło w nim udział 12 uczniów z klas drugich i trzecich. 

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Weronika Kantor z kl. III b
  • II miejsce  - Szymon Koterzyna z kl. III b
  •                      Nicole Lipka z kl. II b
  • III miejsce - Oliwia Maciejczyk z kl. III a

 

  Szkolny Konkurs Recytatorski

W dniu 9 grudnia 2013 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I -III. W tym roku uczniowie prezentowali dowolne wiersze o tematyce dziecięcej.

Zwycięzcy konkursu: 

1) w kategorii klas pierwszych:

  • I miejsce    - Jacek Winkler z kl. I c
  • II miejsce   - Seweryn Haratyk z kl. I b
  • III miejsce  - Barbara Sieńko z kl. I c
  • III miejsce  - Oliwia Inowłodzka z kl. I a

 

2) w kategorii klas drugich:

  • I miejsce    - Zofia Rożyk z kl. II a
  • II miejsce   - Kacper Łatka z kl. II b
  • III miejsce  - Nicole Lipka z kl. II b

 

3) w kategorii klas trzecich:

  • I miejsce    -  Karolina Konkol z kl. III a
  • II miejsce   - Magdalena Seemann z kl. III a
  • III miejsce  - Julia Kranc z kl. III b                    

 

Rok szkolny 2012/2013 

 

 Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (II półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Kamil Mrazek z kl. I b
  • klasy drugie     - Karolina Konkol z kl. II a
  • klasy trzecie     - Przemysław Kocztorz z kl. III b    

  Konkurs "Omnibus"

W drugim półroczu roku szkolnego 2012/2013 w naszej szkole odbył się konkurs "Omnibus". Uczestniczyli w nim uczniowie klas drugich i trzecich.

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce    - Natalia Kopiec z kl. III a
  • II miejsce   - Paulina Chorągwicka z kl. III a
  • III miejsce  - Jan Brych z kl. II b

                                 Weronika Kantor z kl. II b

        

 
 

     Szkolny Konkurs Matematyczny

W lutym 2013 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym udział wzięli uczniowie klas drugich i trzecich.

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Marcin Kowalewski z kl. III a
  • II miejsce  - Łukasz Kowalewski z kl. III a
  • III miejsce - Natalia Kopiec z kl. III a               
  •                      Oliwia Tercjak z kl.III c                                                                                                            

        

 

  Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (I półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Zofia Rożyk z kl. I a
  • klasy drugie     - Jan Brych z kl. II b
  • klasy trzecie     - Oliwier Kafinek z kl. III c  

 

 Olimpusek

W dniu 7 stycznia 2013 r. w naszej szkole odbyła się olimpiada "Olimpusek". Miała ona zasięg ogólnopolski. Wzięło w niej udzial 20 uczniów z klas drugich i trzecich. Olimpiada polegała na rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu poruszającego zagadnienia edukacji polonistycznej, przyrodniczej i matematycznej. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki. 

       

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

W grudniu 2012r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Wzięło w nim udział 15 uczniów z klas drugich i trzecich. 

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Weronika Kantor z kl. II b
  • II miejsce  - Jessica Daniel z kl. III b
  • III miejsce - Łukasz Kowalewski z kl. III a

 

  Szkolny Konkurs Recytatorski

W dniu 17 grudnia 2012 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I -III. W tym roku uczniowie prezentowali wiersze Juliana Tuwima.

Zwycięzcy konkursu: 

1) w kategorii klas pierwszych:

  • I miejsce    - Kalina Waga z kl. I a
  • II miejsce   - Zofia Rożyk z kl. I a
  • III miejsce  - Łukasz Matuszczyk z kl. I b

2) w kategorii klas drugich:

  • I miejsce    - Weronika Kantor z kl. II b
  • II miejsce   - Karolina Konkol z kl. II a
  • III miejsce  - Nikola Gruszka z kl. II a

3) w kategorii klas trzecich:

  • I miejsce    - Kinga Szajthauer z kl. III b
  • II miejsce   - Julia Smołka z kl. III b
  • III miejsce  - Nikola Furtak z kl. III c
  •                      Natalia Kopiec z kl. III a               

 

Rok szkolny 2011/2012

  Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" (II półrocze)

Zwycięzcy konkursu:  

  • klasy pierwsze - Rafał Chwedczuk z kl. I b
  • klasy drugie     - Sara Zackiewicz z kl. II a
  • klasy trzecie     - Emilia Żyra z kl. III c  

 

  Konkurs "Omnibus"

W czerwcu 2012 r. w naszej szkole odbył się konkurs "Omnibus". Uczestniczyli w nim uczniowie klas drugich i trzecich.

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce    - Paweł Rosa z kl. III c
  • II miejsce   - Paulina Chorągwicka z kl. III a
  • III miejsce  - Łukasz Raczyński z kl. III b

 

   Szkolny Konkurs Matematyczny

W lutym 2012 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny, w którym udział wzięli uczniowie klas drugich i trzecich.

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Szymon Kowalewski z kl. III a
  • II miejsce  - Paweł Rosa z kl. III c
  • III miejsce - Julia Szepietowska z kl. III b

 

   Konkurs kaligraficzny "O Złote Pióro" - styczeń (I półrocze)

Zwycięzcy konkursu:

  • klasy pierwsze - Magdalena Seemann z kl. I a
  • klasy drugie     - Wiktoria Lelek z kl. II c
  • klasy trzecie     - Piotr Pietrasiak z kl. III a

                     

 

Szkolny Konkurs Recytatorski

W grudniu 2011r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski o tematyce zimowo-świątecznej. Brali w nim udział uczniowie klas I-III.

Zwycięzcy konkursu:

1) w kategorii klas pierwszych:

  • I miejsce    - Paweł Radecki z kl. I a
  • II miejsce  - Wiktoria Gorol z kl. I b
  • III miejsce - Kamila Kąsik z kl. I b

2) w kategorii klas drugich:

  • I miejsce    - Oliwier Kafinek z kl. II c
  • II miejsce  - Julia Smołka z kl. II b
  •                      Nikola Furtak z kl. II c
  • III miejsce - Kinga Opyd z kl. II a

3) w kategorii klas trzecich:

  • I miejsce    - Paulina Chorągwicka z kl. III a
  • II miejsce  - Kacper Baszczok z kl. III b
  •                      Piotr Pietrasiak z kl. III a
  • III miejsce - Weronika Weiner z kl. III c

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

W listopadzie 2011r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas II i III. Wzięło w nim udział 18 uczniów.

Zwycięzcy konkursu:

  • I miejsce   - Julia Szepietowska z kl. III b
  • II miejsce  - Kamil Mendycki z kl. III a
  • III miejsce - Szymon Kowalewski z kl. III a

                        

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka w Rybniku
    ul. Gustawa Morcinka 18
    44-273 Rybnik - Niewiadom
  • tel: 32 42 13 125
    fax: 32 42 13 125

Galeria zdjęć