Sobota 07.12.2019

Magiczna moc bajek Czytające Przedszkola Klub Zdrowego Przedszkolaka Akademia Zdrowego Przedszkolaka Mamo, Tato, wolę wodę! - edycja 2016/2017 Kubusiowi Przyjaciele Natury edycja IX Aquafresh Czyste powietrze wokół nas Kubusiowi przyjaciele natury 6 na start Pogromcy zarazków 5 porcji warzyw, owoców i soków Szkoła czystych rąk Akademia Super Przedszkolaka PEWNIAK

Ogólnopolskie programy edukacyjne

Akademia Zdrowego Przedszkolaka

W roku szkolnym 2017/2018 nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Akademia Zdrowego Przedszkolaka"

Celem nadrzędnym działalności Akademii jest propagowanie zdrowego trybu życia wśród polskich rodzin, polskich dzieci. Postrzegając rozwój dziecka w sposób holistyczny oraz jako proces długofalowy, twórcy programu służą Przedszkolom pomocą oraz inspiracją w codziennych działaniach na rzecz zdrowego rozwoju dzieci. Realizowane zadania dotyczą zasad prawidłowego żywienia, aktywnego wypoczynku oraz umiejętności budowania trwałych, pozytywnych relacji w rodzinie.

Zachęcamy Rodziców do czytania ciekawych artykułów na stronie

Partnerami popierającymi działania Akademii są m.in.: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Instytut Matki i Dziecka, SGGW, Polskie Towarzystwo Dietetyki, Agencja Rynku Rolnego, Straż Pożarna, WOPR, Miasto Stołeczne Warszawa i wiele innych.