Lepsza Szkoła Szkoła Promująca Zdrowie Trzymaj formę Akcje charytatywne Program "Owoce w szkole" Projekt " Z matematyka na ty"

Akcje charytatywne

Już po raz 6, nasza szkoła przystąpiła do akcji charytatywnej "Świąteczna Paczka dla Seniora". Po razkolejny dzieci i rodzice udowodnili, że nie jest im obojętny los drugiego człowieka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Organizatorzy

Nasza szkoła poraz kolejny wzięła udział w akcji charytatywnej "Świąteczna paczka dla seniora" zorganizowanej przez Fundacj PULS- MED Blisko - Ciebie.

Akcja służy wzbudzaniu empatii wśród dzieci, kreowaniu pozytywnych postaw i zachęcaniu do wolontariatu na rzecz potrzebujących.

Zebrane produkty; konserwy, ryż, płatki, makron, olej, słodycze, cukier, herbata, kwa, mąka zostaly przekazane Fundacji PULS- MED Blisko - Ciebie.