Dzień otwarty szkoły

Nawigacja

Środa 27.05.2015

Nawigacja


Sport

Rozgrywki szkolne

Rozgrywki szkolne

 ROK SZKOLNY 2014/2015 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

TTURNIEJ TENISA STOŁOWEGONIEJ TENISA STOŁOWEGO

 Wyniki: 

I miejsce - Jakub Swoboda

II miejsce - Seweryn Żymełka

III miejsce - Patryk Kubicki

 TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH DZIEWCZYN 

 Wyniki: 

I miejsce - Julia Szymiczek, Aneta Chłodek

II miejsce - Kinga Opyd, Sara Opyd

III miejsce - Oliwia Piechula, Oliwia Warczok

 TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH CHŁOPCÓW  

                                     

                                              

 

 Wyniki: 

I miejsce - Dawid Szewczak, Wiktor Jabłonka

II miejsce - Tobiasz Śnietanka, Norbert Ciecherski

III miejsce - Dawid Murek, Patryk Kubicki

ROK SZKOLNY 2013/2014  

 TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH DZIEWCZYN 

 Na przełomie marca i kwietnia do w naszej szkole odbył się turniej dwójek siatkarskich dziewczyn. Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn. 

 

 Wyniki: 

I miejsce - Joanna Wojdała, Emilia Ogórczyk

II miejsce -  Roksana Rapacka, Marta Glenc

III miejsce - Kinga Opyd, Sara Opyd

IV miejsce - Wiktoria Szulik, Sandra Kryszkiewicz

 TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH CHŁOPCÓW 

20 marca w naszej szkole odbył się turniej dwójek siatkarskich chłopców. Do zawodów zgłosiło się 8 drużyn. 

 Wyniki: 

I miejsce - Dawid Groborz, Adrian Godula

II miejsce - Jakub Jurczyk, Bartosz Gil

III miejsce - Kamil Jagła, Kacper Olszewski

IV miejsce - Kamil Grzegorzweski, Samuel Ogórczyk

 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT 

6 marca w naszej szkole odbył się szkolny turniej tenisa stołowego, w którym wzięło udział 17 zawodników. 

 Wyniki: 

I miejsce -  Dawid Groborz (VI a)

II miejsce - Oliwier Kafinek (IV c)

III miejsce - Patryk Kubicki (IV b)

IV miejsce - Bartosz Siedlaczek (VI a)

 ROK SZKOLNY 2012/2013 

TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 

 Wyniki: 

 kategoria dziewcząt:

I miejsce - Agata Babińska, Julia Janas

II miejsce - Oliwia Grzegorzyca (Karolina Woźniak, Wiktoria Pawicka)

III miejsce - Julia Nawrot, Julia Rączka

 kategoria chłopców:

I miejsce - Aleksander Barteczko, Daniel Wiśniewski

II miejsce - Szymon Chorągwicki, Denis Kufietta

III miejsce - Piotr Gaszka, Damian Walocha 


kateria ch

TURNIEJ PIŁKARSKI W RAMACH PROJEKTU T:RAF 

7 listopada w ramach projektu T: RAF w naszej szkole został zorganizowany Halowy Turniej Piłki Nożnej dla klas IV - VI. 

Wyniki:

I miejsce - klasa VI c (Błażej Jona, Mateusz Grzonka, Maciej Zielonka, Daniel Porwoł)

II miejsce - klasa VI b (Daniel Wiśniewski, Aleksander Barteczko, Piotr Gaszka, Jakub Czimalla)

III miejsce - klasa V a (Stanisław Paszek, Jakub Jurczyk, Dawid Groborz, Bartosz Gil)


 ROK SZKOLNY 2011/2012 

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ 

6 czerwca zakończył się szkolny turniej piłki nożnej przeznaczony dla klas IV - VI.

Wyniki:

I miejsce: klasa VI a (Dariusz Zając, Paweł Broda, Krzysztof Koczy, Szymon Śmieja, Daniel Bednorz)

II miejsce: Klasa VI b (Bartosz Wuwer, Dominik Wardęga, Patrycja Styperek, Szymon Kryszkiewicz, Dawid Kilos)

III miejsce: klasa V b ( Piotr Gaszka, Aleksander Barteczko, Jakub Czimalla, Wiktoria Pawicka, Daniel Wiśniewski)

Najlepszym piłkarzem turnieju został Paweł Broda, natomiast najlepszym bramkarzem Dariusz Zając. 


 MISTRZOSTWA SZKOŁY W LEKKOATLETYCE 

31 czerwca podczas festynu szkolnego z okazji Dnia Dziecka odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Lekkoatletyce. Uczestnicy zawodów wzięli udział w dwóch konkurencjach: skoku w dal oraz biegu na 60 m.

 

 

wyniki:

 

Klasyfikacja generalna:

miejsce dziewczyny chłopcy
I        złoty medal Agata Babińska V b Szymon Śmieja VI a
II     srebrny medal Julia Misala VI b Krzysztof Koczy VI a
III   brązowy medal Wiktoria Pawicka V b Aleksander Barteczko V b

Skok w dal:

miejsce dziewczyny chłopcy
I    Agata Babińska V b Szymon Śmieja VI a
II  Julia Misala VI b Krzysztof Koczy VI a
III  Wiktoria Pawicka V b Szymon Choragwicki V a

Bieg na 60 m:

miejsce dziewczyny chłopcy
I    Agata Babińska V b Szymon Śmieja VI a
II  Julia Rączka V b Krzysztof Koczy VI a
III  Wiktoria Pawicka V b Aleksander Barteczko V b

SZKOLNY TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH CHŁOPCÓW 

 

  • I miejsce -   Dariusz Zając (VI a) i  Błażej Jona (Vc)
  • II miejsce -  Paweł Broda (VI a) i Dominik Wardęga (VI b)
  • III miejsce - Krzysztof Koczy  i Szymon Śmieja (VI a)

SZKOLNY TURNIEJ DWÓJEK SIATKARSKICH DZIEWCZĄT 

  • I miejsce - Agata Babińska i Wiktoria Pawicka (V b)
  • II miejsce - Julia Nawrot i Julia Rączka (V b)
  • III miejsce - Julia Misala i Patrycja Styperek ( VI b)

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 im. Janusza Korczaka w Rybniku
    ul. Gustawa Morcinka 18
    44-273 Rybnik - Niewiadom
  • tel: 32 42 13 125
    fax: 32 42 13 125

Galeria zdjęć